قتل هولناک یک زن در خواب ، شرارت های سریالی مرد میانسال

به گزارش درگ فایل، مرد شروری که بارها اعضای خانواده اش را مورد ضرب و جرح قرار داده و به قتل تهدید نموده بود، در اقدامی هولناک همسرش را با ضربه های جسمی نوک تیز به قتل رساند.

قتل هولناک یک زن در خواب ، شرارت های سریالی مرد میانسال

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایران، مرد 55 ساله که محمدعلی نام دارد نیمه شب چهارم خرداد سال جاری در حالی که همسرش فاطمه 48 ساله را که در خواب بود با جسمی نوک تیز به شدت زخمی کرد، سپس به خانه برادرش رفت و در حالی که خبر مجروح کردن همسرش را به آنها داد از وی خواست کمکش نموده تا بتواند فرار کند.

محمدرضا داماد خانواده در تشریح این ماجرا گفت: برادر متهم بعد از شنیدن این خبر بلافاصله با همسرش به خانه آنها رفته و با دیدن پیکر غرق در خون زن برادرش وی را به بیمارستان بافت کرمان منتقل کردند و از آنجا او را به کرمان بردند اما حدود 10 روز بعد فاطمه در بیمارستان شهید باهنر کرمان جان باخت و شوهرش به اتهام قتل بازداشت شد.

این مرد درباره رفتارهای متهم گفت: پدر همسرم چاه کن بود و گاهی نیز برای حفاری به بیابان های اطراف بافت و کرمان می رفت. اما او رفتارهای عجیبی داشت خیلی زود عصبانی می شد و آغاز به تهدید و فحاشی و ضرب و جرح می کرد به نحوی که هیچ یک از اعضای خانواده امنیت جانی نداشتند. پدر همسرم وقتی عصبانی می شد به هیچ کس رحم نمی کرد. او یک بار در سال 94 به خاطر اختلافی که با همسرش داشت با چند ضربه تبر او را به شدت مجروح و راهی بیمارستان کرد. بعد از بهبود نسبی به اتفاق مادر همسرم از او شکایت کردیم اما وقتی پدرزنم از ماجرا مطلع شد یک شب وقتی که خواب بودم با جسمی سخت به من حمله کرد و چند ضربه به سرم زد که به شدت مجروح و راهی بیمارستان شدم.

وی در ادامه اضافه نمود: چند ماه بعد نیز متهم به خاطر اختلاف با باجناقش او را به شدت مصدوم کرد تا جایی که فک او شکست و چند روزی در بیمارستان بستری بود و بعد از عمل جراحی مرخص شد اما به خاطر تهدیدهای این مرد شرور ناچار شد رضایت دهد.

وی اضافه نمود: من و همسرم وقتی دیدیم شکایت های ما راه به جایی نمی برد و تهدیدهای پدرزنم هر روز بیشتر می گردد ناچار شدیم محل سکونت مان را تغییر دهیم و به روستایی 40 کیلومتر دورتر برویم. با این حال این فرد محل سکونت ما را پیدا کرد و چندباری به سراغ من و خانواده ام آمد تا اینکه ما مجبور شدیم موضوع را به پلیس اطلاع دهیم اما به خاطر اینکه نزدیک ترین پاسگاه انتظامی با محل سکونت ما 25 کیلومتر فاصله داشت در فاصله ای که مأموران به خانه ما برسند او آنجا را ترک نموده بود.

داماد این خانواده در ادامه توضیح داد: این مرد یک بار نیز به خانه خواهر همسرش رفت و با ضرب و شتم او را به شدت مجروح کرد و وقتی پسر 9 ساله اش قصد داشت مانع این کار گردد به او هم آسیب جدی رساند و هر دوی آنها همان روز در بیمارستان بستری شدند. اما در مرداد سال 95 و درست زمانی که فکر می کردیم این شخص مجازات می گردد حکم منع تعقیب گرفت و دوباره به سراغ مان آمد که ما از ترس نمی دانستیم باید به کجا پناه ببریم. شاید باورتان نگردد ولی تقریباً همه اعضای خانواده نزدیک این مرد اثری از جای زخم های وی بر بدنشان وجود دارد که نشان می دهد از سوی او مورد حمله قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: به ما گفته اند که وی را از نظر روانی تحت آنالیز قرار داده اند و احتمال اینکه وی جزو بیماران کارت قرمز محسوب گردد زیاد است که اگر چنین باشد باید در بیمارستان روانی تحت درمان قرار گیرد. حالا چهار فرزند و مادر مقتول خواستار قصاص متهم هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 480

به "قتل هولناک یک زن در خواب ، شرارت های سریالی مرد میانسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل هولناک یک زن در خواب ، شرارت های سریالی مرد میانسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید