پیگیر برطرف موانع پروژه تله کابین ارومیه هستیم ، تغییر پیمانکار پروژه

به گزارش درگ فایل، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: کوشش می کنیم تا موانع پیش روی پروژه تله کابین ارومیه حل گردد، در این راستا همکاری همه دستگاه های مربوطه لازم است.

پیگیر برطرف موانع پروژه تله کابین ارومیه هستیم ، تغییر پیمانکار پروژه

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی، جلیل جباری 31 تیرماه با اعلام این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر مسائل مالی و حقوقی گریبانگیر این پروژه شده که برای حل این مشکل در استانداری با حضور مدیران عامل بانک ها جلسه های متعددی برگزار گردیده است.

او اضافه نمود: این جلسات با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مربوطه برگزار گردید و حاضران راهکارهایی برای حل این مسائل ارائه کردند که تغییر پیمانکار پروژه در صورت عمل نکردن به تعهدات در موعد مقرر یکی از آن ها بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: تا به امروز چندین بار به پیمانکار پروژه ضرب العجل داده شده تا نسبت به برطرف مسائل در اسرع وقت اقدام کند. آخرین نوبت نیز یک ماه پیش بود که ضرب العجل یک ماهه به پیمانکار داده شد.

او اعلام کرد: تکمیل پروژه تله کابین ارومیه یکی از مطالبات جدی مردم این شهرستان بوده و اداره کل استان نیز برحسب وظیفه خویش پیگیر این مطالبه است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 549

به "پیگیر برطرف موانع پروژه تله کابین ارومیه هستیم ، تغییر پیمانکار پروژه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیر برطرف موانع پروژه تله کابین ارومیه هستیم ، تغییر پیمانکار پروژه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید