چفرین: یوفا برای به سرانجام رساندن لیگ های فوتبال اروپا ضرب الاجلی معین نکرده است

به گزارش درگ فایل، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا گفت که این سازمان تاریخی را به عنوان مهلت نهایی لیگ های اروپایی برای به خاتمه رساندن مسابقات شات تعیین نکرده است.

چفرین: یوفا برای به سرانجام رساندن لیگ های فوتبال اروپا ضرب الاجلی معین نکرده است

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران، الکساندر چفرین تأکید کرد برخلاف آنچه که بعضی رسانه ها اخیراً اعلام نموده اند، سوم آگوست (13 مرداد) آخرین مهلت لیگ های اروپایی برای به خاتمه رساندن مسابقات شان نیست.

اخیراً اعلام شده آن دسته از لیگ هایی که به دلیل شیوع کرونا مسابقات شان به حالت تعلیق درآمده است، حداکثر تا سوم آگوست مهلت دارند که مسابقات داخلی شان را به خاتمه برسانند تا بتوانند نمایندگان خود را به مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا اعزام نمایند.

السکاندر چفرین اما این موضوع را رد کرد و تاریخ اعلام شده را غیررسمی دانست. رئیس یوفا با ارسال نامه ای به 55 اتحادیه عضو، تاریخ اعلام شده را صرفاً یک توصیه، محاسبه شده بر اساس فرمولی موقت و غیررسمی دانست.

در این نامه که نشریه پاریسین فرانسه به آن دسترسی پیدا نموده، آمده است: مشخص روزهای 20 جولای (30 مرداد) برای اتمام مسابقات باشگاهی اتحادیه های شانزدهم تا پنجاه و پنجم و سوم آگوست (13 مرداد) برای اتحادیه های یکم تا پانزدهم عضو یوفا، به عنوان مهلت به خاتمه رساندن رقابت های داخلی شان، در جلسه معاونان و رؤسای 55 اتحادیه عضو با کارگروه های یوفا و اتحادیه باشگاه های اروپا و اتحادیه لیگ های اروپا در تاریخ 21 آوریل توصیه شد. با این حال در این جلسات ما همواره تأکید کردیم که این تاریخ ها تنها جنبه توصیه ، موقتی و غیررسمی دارند.

به تازگی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه یوفا میخواهد از ششم آگوست مسابقات لیگ اروپا و از هشتم آگوست مسابقات لیگ قهرمانان را از سر بگیرد که در صورت صحت داشتن این خبر، لیگ های دارای نماینده در این دو تورنمنت چاره ای جز به خاتمه رساندن مسابقات داخلی خود حداکثر تا ابتدای ماه آگوست نخواهند داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 425

به "چفرین: یوفا برای به سرانجام رساندن لیگ های فوتبال اروپا ضرب الاجلی معین نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چفرین: یوفا برای به سرانجام رساندن لیگ های فوتبال اروپا ضرب الاجلی معین نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید