چهره تیم های راه یافته به دور نیمه نهایی سوپر لیگ مشخص شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته چهارم سوپر لیگ کاراته امروز پنج شنبه 17 بهمن ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار گشت تا از گروه یک تیم های پاس ناجا با 24 امتیاز به عنوان تیم اول و رعد پدافند هوایی ارتش با 21 امتیاز به عنوان تیم دوم و از گروه 2 تیم دانشگاه با 30 امتیاز بعنوان تیم اول و آوای رزم با 21 امتیاز بعنوان تیم دوم به دور بعدی راه یابند.

چهره تیم های راه یافته به دور نیمه نهایی سوپر لیگ مشخص شد

نتایج کسب شده در این هفته بدین توضیح است:

گروه یک

تیم انقلاب قم صفر- هیات کاراته البرز 31

و یزا کامفورت شیراز: 31- تیم انقلاب قم صفر

پاس ناجا 25 - هیات کاراته البرز 6

رعد پدافند هوایی ارتش: 31 - انقلاب قم صفر

ویزا کامفورت شیراز 7 - رعد پدافند هوایی ارتش 24

پاس ناجا 23 - رعد پدافند هوایی ارتش 7

گروه دو

هیات کاراته زنجان 17 - گوجوریو سی وا کای 14

نورد فولاد غرب آذربایجان (اینویی ها)25 - شهدای نیروی انتظامی6

دانشگاه آزاد اسلامی 31 - گوجوریو سی وا کای صفر

آوای رزم 24 - شهدای نیرو انتظامی 5

دانشگاه آزاد اسلامی: 24- آوای رزم 5

هیات کاراته زنجان 17- نورد فولاد غرب آدربایجان (اینویی ها) 14

دانشگاه آزاد اسلامی 25 -شهدای نیروی انتظامی 6

گوجوریو سی وا کای 17 - نورد فولاد غرب آذربایجان: 4

آوای رزم: 23- هیات کاراته زنجان 7

بازی معوقه:

پاس ناجا 26 - ویزا کامفورت شیراز 4

هیات کاراته البرز 13 - ویزا کامفورت شیراز 17

جدول رده بندی:

گروه یک

1.پ اس ناجا 27 امتیاز

2. رعد پدافند هوایی ارتش 21 امتیاز

3.و یزا کامفورت شیراز 15 امتیاز

4. هیات کاراته البرز 9 امتیاز

5. انقلاب قم 5 امتیاز

گروه دو

1. دانشگاه آزاد اسلامی 30 امتیاز

2. آوای رزم 21 امتیاز

3. نورد فولاد غرب آذربایجان 15 امتیاز تیمی و 134 امتیاز انفرادی

4. هیات کاراته زنجان 15 امتیاز تیمی و 123 امتیاز انفرادی

5. گوجوریو سی وا کای 6 امتیاز

6. شهدای نیروی انتظامی 3 امتیاز

برترین های هفته:

مربی برتر کومیته گروه یک: محمود پایدار از تیم پاس ناجا

مربی برتر کومیته گروه دو: احسان حیدری از تیم دانشگاه آزاد اسلامی

مربی برتر کاتا گروه یک: مسعود دانشور از تیم ویزا کامفورت شیراز

مربی برتر کاتاگروه دو: قاسم شهرجردی از دانشگاه آزاد اسلامی

ورزشکار برتر کومیته گروه یک: سهراب یار احمدی از تیم پاس ناجا

ورزشکار برتر کومیته گروه دو: سامان حیدری از آوای رزم

ورزشکار برتر کاتا گروه یک: جاوید بهمن جاه از تیم پاس ناجا

ورزشکار برتر کاتا گروه دو: علی زند از دانشگاه آزاد اسلامی

سرپرست برتر گروه یک: کاظم اکبری از تیم رعد پدافند هوایی ارتش

سرپرست برتر گروه دو: اکبر نوروزی: از تیم هیات کاراته زنجان

تیم اخلاق گروه یک: هیات کاراته البرز

تیم اخلاق گروه دو: تیم آوای رزم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 فروردین 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 161

به "چهره تیم های راه یافته به دور نیمه نهایی سوپر لیگ مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهره تیم های راه یافته به دور نیمه نهایی سوپر لیگ مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید