آمریکا چند فرد و شرکت چینی را به دلیل ارتباط با ایران تحریم کرد

به گزارش درگ فایل، وزارت خزانه داری آمریکا شامگاه دوشنبه چند فرد و شرکت چینی را به دلیل ارتباط با ایران در لیست تحریم های خود قرار داد.

آمریکا چند فرد و شرکت چینی را به دلیل ارتباط با ایران تحریم کرد

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، وزارت خزانه داری آمریکا چند فرد و شرکت چینی را به دلیل ارتباط با ایران به لیست تحریم های خود اضافه نمود.

خزانه داری آمریکا اسامی 2 تبعه چین را به بهانه ارتباط با شرکتی به نام هلدینگ ریچ در شانگ های که سابقاً گزارش هایی درباره همکاری اش در دور زدن تحریم های ضدایرانی منتشر شده بود در فهرست تحریم قرار داده است.

در بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا یک تبعه استرالیا به بهانه ارائه یاری های اقتصادی به القاعده در فهرست تحریم ها قرار گرفته است.

نام این شخص که هویتش احمد طالب لقمان اعلام شده در بیانیه ای که خزانه داری آمریکا عنوان تحریم های مرتبط با ایران و تحریم های ضد تروریسم انتخاب نموده قرار گرفته است.

این تحریم ها در حالی اعلام می گردد که وزارت خزانه داری آمریکا چند روز پیش 18 بانک و نهاد اقتصادی ایران را در لیست تحریم های خود قرار داد.

تامین سرمایه امین، بانک کشاورزی، بانک مسکن، بانک رفاه کارگران، بانک شهر، بانک اقتصاد نوین، بانک قرض الحسنه رسالت، بانک حکمت ایرانیان، بانک ایران زمین، بانک تعاون منطقه ای اسلامی، بانک کارآفرین، بانک خاورمیانه، بانک قرض الحسنه مهر ایران، بانک پاسارگاد، بانک سامان، بانک سرمایه، بانک توسعه تعاون و بانک گردشگری براساس این تصمیم، تحت تحریم های ثانویه قرار گرفتند.

در حالی که بیش از 2 سال از سیاست دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اعمال فشار حداکثری علیه ایران می گذرد، دولت آمریکا در تحقق هدف خود برای به پای میز مذاکره کشاندن ایران و دستیابی به توافق جدید دلخواه واشنگتن، ناکام مانده و به همین دلیل ترامپ به خصوص در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر از سوی گروه های مختلف در آمریکا آماج نقدها قرار گرفته است.

منتقدان ترامپ او را به نداشتن راهبرد در قبال ایران، تشدید بی مورد تنش ها با این کشور و جدا کردن جهت آمریکا از متحدانش متهم نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 697

به "آمریکا چند فرد و شرکت چینی را به دلیل ارتباط با ایران تحریم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا چند فرد و شرکت چینی را به دلیل ارتباط با ایران تحریم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید