چین اظهارات بایدن درباره ترامپ را مسخره کرد

به گزارش درگ فایل، چین عذرخواهی رئیس جمهور آمریکا بابت خروج دولت قبلی این کشور از توافق آب و هوایی پاریس را به سخره گرفت.

چین اظهارات بایدن درباره ترامپ را مسخره کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، چین اظهارات جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در نشست تغییرات اقلمی پاریس درباره رئیس جمهور قبلی این کشور را مسخره کرد.

بایدن روز دوشنبه در مراسم افتتاحیه نشست تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد سخنرانی کرد. او در آن سخنرانی ضمن دعوت کشورها به اقدام و همبستگی بابت اقدام دولت ترامپ در خارج کردن آمریکا از توافق جوی پاریس عذرخواهی کرد.

بایدن گفت: فکر می کنم نباید عذرخواهی کنم ولی این کار را بابت خروج دولت قبلی آمریکا از توافق جوی پاریس انجام می دهم. این کار، ما را عقب انداخت.

روزنامه دولتی گلوبال تایمز چین یک روز بعدتر با چاپ مقاله ای این سخنان بایدن را مورد تمسخر قرار داد و نوشت: بر خلاف آنچه بایدن تصور می کرد سخنانش مورد تمسخر شد. شماری از کاربران اینترنتی، از جمله کاربرانی از آمریکا گفته اند بی صبرانه منتظرند سال 2024 فرا برسد و آن زمان حزب جمهوری خواه یا شاید حتی خود ترامپ، بیاید و بابت عذرخواهی ترامپ عذرخواهی کند.

گلوبال تایمز نوشته است: بیشتر مردم معتقدند که حرف های بایدن عذرخواهی نبود بلکه سیلی ای به صورت سلفش بود تا همه تقصیرها را گردن ترامپ بیندازد. این مسئله تأسف بایدن را نشان نمی دهد، او تنها نمایشی راه انداخته و دعواهای سیاسی داخلی آمریکا را به عرصه جهانی آورده بود.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 آذر 1400 بروزرسانی: 10 آذر 1400 گردآورنده: dragfile.ir شناسه مطلب: 1299

به "چین اظهارات بایدن درباره ترامپ را مسخره کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین اظهارات بایدن درباره ترامپ را مسخره کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید