طراحی گرافیکی و چاپ

چگونه فید اینستاگرام را به ترتیب زمان ارسال پست ها مرتب کنیم؟

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که اینستاگرام پست افرادی را که دنبال می کنید، به شما نشان ندهد. این اتفاق به این دلیل است که پست های اینستاگرام به ترتیب زمانی مرتب نشده اند. این شبکه اجتماعی محبوب، در آخرین آپدیت خود این مشکل را با ارائه گزینه ای برای...

13 تیر 1401

تور فرانسه ارزان: حریق گسترده در ساختمان چاپ اسکناس در فرانسه، 24 نفر زخمی شده اند

به گزارش خبرنگاران، شبکه تلویزیونی راشا تودی امروز چهارشنبه با انتشار تصاویری از وقوع حریق گسترده در ساختمان چاپ اسکناس در فرانسه اطلاع داد.

8 خرداد 1401

تشخیص زودهنگام سرطان ریه با این روش

تهران (پانا) - پژوهشگران آمریکایی سعی دارند امکان تشخیص زودهنگام سرطان ریه را تنها با استفاده از یک قطره خون فراهم نمایند.

4 اردیبهشت 1401

تور ارزان مالزی: در سفر به مالزی بازدید از گالری های هنری را از دست ندهید

گالری های هنری متعددی در مالزی وجود دارد که می تواند در برنامه سفر هر گردشگری گنجانده گردد؛ به خصوص که راهی عالی برای آشنایی با هنر این سرزمین محسوب می شوند.

22 فروردین 1401

مجسمه فردوسی ؛ از کمال المک تا ابوالحسن خان صدیقی

مجسمه فردوسی، شاعر بلند آوازه ایران، که در میدان فردوسی واقع شده است برخلاف تصور همگان که کار غربی هاست به دست توانمند شادروان ابوالحسن صدیقی ساخته شده است.

7 فروردین 1401

لزوم امکان دسترسی محققان به مقالات چاپ شده مجلات معتبر بین المللی

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، نشست ارائه گزارش کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور با حضور دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دکتر علی اکبری ساری دبیر کمیسیون نشریات علوم پزشکی و دکتر علی علیزاده مشاور معاون تحقیقات و فناوری...

10 اسفند 1400

جزئیات برگزاری نخستین همایش ملی تربیت در اکوسیستم نو

تهران (پانا) - سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی از برگزاری نخستین همایش ملی تربیت در اکوسیستم تازه با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اطلاع داد.

18 دی 1400

گزارش نگران کننده سازمان ملل: قیمت مواد غذایی در قله 10 ساله!

خبرنگاران- بحران مواد غذایی و افزایش قیمت آن یکی از نگرانی های کشورهاست و فائو نیز درخصوص موج افزایش قیمت مواد خوراکی هشدارهایی داده است. البته که برخی بر این باورند که این افزایش به دلیل محدودیت های کرونایی کشورها در سال 2020 رخ داده اما جهش قیمت ها و رسیدن...

12 آذر 1400

چین اظهارات بایدن درباره ترامپ را مسخره کرد

چین عذرخواهی رئیس جمهور آمریکا بابت خروج دولت قبلی این کشور از توافق آب و هوایی پاریس را به سخره گرفت.

10 آذر 1400

انگار خودم نیستم چاپ هشتمی شد

به گزارش خبرنگاران؛ کتاب انگار خودم نیستم نوشته یاسمن خلیلی فرد به چاپ هشتم رسید.

26 مهر 1400

کتاب پیشینه تاریخی و اسنادی رژیم حقوق دریای خزر

به گزارش خبرنگاران به نقل روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، کتاب پیشینه تاریخی و اسنادی رژیم حقوق دریای خزر، به وسیله انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران- معاونت پژوهش و منابع دیجیتال- چاپ و روانه بازار نشر شده است.

25 مهر 1400

پیروکسیکام Piroxicam

این دارو برای تسکین و کاهش اندازه درد، التهاب و خشکی مفاصل مورد استفاده قرار می گیرد. در ضمنً در درمان بیماری های استخوانی مفاصل و رماتیسمی از آن استفاده می گردد.

14 مهر 1400

انواع پوشش در چاپ کاتالوگ کدام است ؟

دربعضی محصولات چاپی که در فراوری آن از متریال هایی مانند کاغذ گلاسه و مقوا در چاپ استفاده می گردد، جهت محافظت بیشتر از سطوح چاپی در برابر عواملی نظیر: رنگ گرفتگی و جلوگیری از ساییده شدن و پوسیدگی و ایجاد براقیت و جذابیت در محصول چاپ شده از پوشش هایی مثل:...

1 شهریور 1400

آغاز فعالیت قوی ترین ابررایانه برای کمک به درمان بیماران

ابررایانه موسوم به کمبریج یک که قدرتمندترین ابررایانه بریتانیاست، برای کمک به پزشکی به ویژه در خدمات تشخیص بیماری های لاعلاج و یافتن درمان های تازه از طریق هوش مصنوعی، عملیاتی شد.

2 مرداد 1400

نحوه فعالیت کسبه تهران از فردا

خبرنگاران : با قرمز شدن شرایط کرونایی در شهر تهران، فعالیت کسبه و ادارات متفاوت خواهد شد و دورکاری و تعطیلی برای بسیاری از کسب و کار ها عملیاتی می گردد.

31 تیر 1400

غیبی: رمز ارز ملی، راه چاره دور زدن تحریم ها ، بازی برد-برد دولت و تجار از معامله با ارز های دیجیتال

کارشناس فناوری اطلاعات گفت: با توجه به اینکه دنیا به سمت تعریف جدیدی از پول می رود و برای رمز ارز ها تقاضا وجود دارد، لذا ما نیز باید رمز ارز ملی داشته باشیم، همانند آنچه چین، روسیه و برخی کشور ها صورت داده اند.

6 خرداد 1400

آدم ها مثل کتاب ها هستند

برخی از کتاب ها ساده لباس می پوشند و برخی لباس های عجیب و غریب و رنگارنگ دارند.

24 اردیبهشت 1400

هفته آگاهی از مغز به دور ششم رسید، برگزاری برنامه های متنوع برای ارتقا آگاهی عمومی خبرنگاران

ششمین دوره هفته آگاهی از مغز از 9 تا 15 اسفندماه با برگزاری برنامه های متنوع در کشور برگزار می گردد.

19 فروردین 1400

برنامه جهانی اتحادیه ناشران دانشگاهی در نیویورک

به گزارش خبرنگاران به نقل از پابلیشینگ پرسپکتیو، اتحادیه ناشران دانشگاهی که به اتحادیه ناشران دانشگاهی آمریکا (AAUP) نیز شهرت دارد، یک سازمان غیردولتی و خصوصی در شهر نیویورک است که از سال 2017 تا به امروز فعالیت های مهمی در برگزاری برنامه ها و نمایشگاه...

28 اسفند 1399

شاعر، تنهاست...

تهران (پانا) - یکی از مواهب کرونا، ضرورت تغییر و تحول در برخی فرآیندهای محتوم بوده است که پیشترها هر گونه طرحی برای تغییر را ناشدنی می دانستند.

25 اسفند 1399
تعداد: (37)